کلام

نوشته ها،‌مقاله ها و پرسش و پاسخ

کلام

نوشته ها،‌مقاله ها و پرسش و پاسخ

کلام

هوالقادر
دکتر موسی الرضا امین زارعین متولد 1338.
قطع نخاع مهره 6 گردن در حین مسابقات کشتی23/04/1358در گناباد ، دانشجوی فنی مهندسی در گرگان .
اخذ مدرک دکتری فلسفه علم از بخش شرق شناسی دانشگاه مسکو در شهر دوشنبه (استالین آباد).
موسس جامعه معلولین سامان سبزوار ورییس انجمن تشکلهای معلولین خراسان رضوی وعضو هیئت امناء جامعه معلولین ایران. اقدام ومشارکت به احداث 148 واحد مسکونی برای معلولین .
شهروند طلایی ومعلول نمونه ی کشور در سال های 86و87 ازطرف شهرداری تهران وبهزیستی کل کشور.
معلم نمونه ی شهرستان 2بار ودراستان 1بار .
قبولی کنکور سراسری 3بارمکانیک گرگان سال1357برق مشهد سال 1365نقشه کشی صنعتی تهران سال 1366.
مقالات وکتب چاپ شده به زبان های فارسی – روسی – سرلیک و«انگلیسی وعربی (accept)»21مورد مشاوره رساله های فوق لیسانس 8مورد.
دریافت مدال افتخاری تیراندازی در استوک مندویل انگلستان سال 58.
دارنده ی رکورد شنای معلولین ایران سال 1365.
دریافت 2نشان لیاقت وعلمی از کشور تاجیکستان سال 1384.
نامزد دریافت نشان دولتی ونامزد نخبگان کشور سال 1390.

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

[Forwarded from سیدمحمد منصوری]

عنوان: آئین نامه اجرایی قانون نحوه باز نشستگی جانبازان انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و معلولین عادی و شاغلین مشاغل سخت و زیان آور – تاریخ تصویب: مرداد ۱۳۶۸ 

     1 -کلیه وزارتخانه ها ، شرکتها ، موسسات دولتی ، شهرداریها ، بانکها و موسسات و شرکتها و سازمانهایی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است می توانند در صورت درخواست کتبی جانبازان انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی ومعلولین حوادث ناشی از کار و بیماران ناشی از شرایط خاص کارو معلولین عادی به شرط داشتن بیست سال تمام سابقه خدمت قبل قبول از لحاظ بازنشستگی و سایر شرایط مندرج در این آئین نامه و تصویب شورای امور اداری و استخدامی کشور به استثنای مشمولین قانون کار بازنشسته نمایند .

        2 - ملاک محاسبه آخرین حقوق قبل از بازنشستگی برای هر یک از کارکنان دستگاههای مذکور مبلغی است که در مقررات استخدامی آنان مبنای محاسبه حقوق باز نشستگی قرار خواهد گرفت.

        3- درجه معلولیت جانبازان انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی توسط کمیسیون پزشکی بنیاد جانبازان و معلولین حوادث ناشی از کار و بیماران ناشی از شرایط خاص کار و معلولین عادی توسط کمیسیون پزشکی مرکب از سه نفر متخصص با معرفی وزارت بهداشت , درمان و آموزش پزشکی تشکیل می گردد, تعیین خواهد گردید . دبیرخانه کمیسیون پزشکی مربوط به معلولین در سازمان پزشکی مربوط به معلولین در سازمان بهزیستی خواهد بود

        ۴- به سنوات خدمت هر یک از مستخدمینی که به استناد ماده ۷۹ قانون استخدام کشوری یا مقررات مشابه آن در قوانین مربوط به دستگاههای از کارافتاده می شوند راًسا توسط دستگاه مربوط سه سال اضافه می گردد.

         ۵- مشاغل سخت و زیان آور و درجات مربوط به پست زمانی که عمدتاً شرایط محیطی نامساعد از قبیل وجود گازهای شیمیائی , کار با مواد رادیو اکتیو و پرتوهای مضره , محیط عفونت زا , کار دراعماق انفجار , کار با معلولین ذهنی و جسمی و روحی شدید گردد, بنا به پیشنهاد هر یک از دستگاههای مشمول این قانون و تائید شورای امور اداری و استخدامی کشور به تصویب هیاًت وزیران خواهد رسید.

💟کانال توانمندان شاغل💟 👇👇

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی